کشتارگاه صنعتی طیور سپیدان آمل

Sorbon_morgh_hen

برای این شرکت بیش از ۲۰ تن گریتینگ از نوع (typ MSG53) و (typ MSG27) با روکش گالوانیزه گرم تولید گردیده است.
عملیات اجرایی شرکت سپیدان آمل در سال ۱۳۸۵ در زمینی به مساحت ۸۰۰۰۰ مترمربع واقع در منطقه لهاش از توابع شرستان آمل کیلومتر ۳۲ جاده هراز با موضوع احداث کشتارگاه صنعتی طیور و بسته بندی مرغ آغاز و در سال ۱۳۸۸ با همت متخصصان این گروه به بهره برداری رسید
ظرفیت تولید کشتارگاه سپیدان تعداد ۶۰۰۰ قطعه مرغ در ساعت بوده و یکی از بزرگترین کشتارگاه های طیور در کشور محسوب می گردد. تمامی تجهیزات ماشین آلات و لوازم جانبی کشتارگاه مرغ و بسته بندی آن از کمپانی Myne هلند و ماشین آلات برودتی از کمپانی My Com ژاپن خریداری، نصب و راه اندازی شده است.
این کشتارگاه بر اساس تکنولوژی روز اروپایی طراحی و ساخته شده و از آزمایشگاهی مدرن، سردخانه، انبار، تصفیه خانه صنعتی، سالن انرژی، سکوی بارگیری، واحد پختضایعات و همچنین از امکانات رفاهی قابل ملاحظه ای بهره می برد.
کشتارگاه سپیدان به منظور رفاه بیشتر مرغداران محترم منطقه مازندران و استان های همجوار، امکانات لجستیکی فوق العاده ای را برای حمل مرغ از مرغداری به کشتارگاه در اختیار داشته و با سرویس دهی بیش از ۳۰ دستگاه کامیون و کامیونت مرغی و یخچال دار نقش قابل توجهی را در کشتار و توزیع مرغ به عهده دارد.
در حال حاضر این مجموعه با بکارگیری بیش از ۳۰۰ نفر پرسنل و با توانمندی دستگاه های مدرن روز با تمام توان در عرصه تولید فعال بوده و نقش بسزایی را در زنجیره کارخانجات گروه تولیدی صنعتی سوربن در صنعت طیور کشور به عهده دارد.

3 نظر

 • من یک راهنمایی از شما میخواهم و پیشاپیش هم س پاسگزارم
  بنده در شهر اصفهان هستم اول میخوام بدونم قیمت مرغ با اصفهان چقدر فرقشه ؟
  و دوم اینکه من اگه بخوام مرغ از کشتارگاه آمل بخرم و اصفهان بفروشم باید به چه نحوی عمل کنم ؟
  خیلی سپاسگزارم که راهنمایی ام می کنید

 • سلام
  ما خریدار روزانه ۲ کانتینر پای مرغ هستیم در صورت تمایل با شماره ۰۹۱۲۵۴۰۰۰۵۷ تماس حاصل فرمایید .
  با تشکر
  حسبنی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد


نُه × = 81

بالا